Ons team

 
 

  Verkoop Desinfectiematten
Nicosilo's
Verkoop Afdek- & opslagproducten
(gas & vloeistof)
 
Verkoop Afdek- & opslagproducten
(gas & vloeistof)
 
Afbeelding invoegen 
 
 
 
  
Alef van der Velde  Ronnie Beld Marcel ter Beek
0541 - 760450  0541 - 760401 0541 - 760407
alef.vandervelde@flexxolutions.nl  ronnie.beld@flexxolutions.nl  marcel.terbeek@flexxolutions.nl
     
     
Verkoop Binnendienst
Verkoop Binnendienst 
Engineering, R&D
Inkoop 
 
Afbeelding invoegen 
 

 
Afbeelding invoegen 
Anneke Weegink  Yeliz Cildavul Christian Lansink 
0541 - 760400  0541 - 760452 0541 - 760403 
anneke.weegink@flexxolutions.nl  yeliz.cildavul@flexxolutions.nl christian.lansink@flexxolutions.nl 
     
     
Productie & Montage  Directie  Logistiek & Inkoop 
 
Afbeelding invoegen  
 
Afbeelding invoegen 
 
 
Johnny Aveskamp  Martin Nieuwmeijer  Ronnie Kleinhaarhuis 
0541 - 760402 0541 - 760404  0541 - 760405 
johnny.aveskamp@flexxolutions.nl martin.nieuwmeijer@flexxolutions.nl  ronnie.kleinhaarhuis@flexxolutions.nl 
     
     
Bedrijfsbureau  R&D  Administratie 
 
 Afbeelding invoegen
 
Afbeelding invoegen 
 
Afbeelding invoegen 
 Harm Severins Maik Hunder  Silvia Morshuis 
 0541 - 760458 0541 - 760406  0541 - 760453 
harm.severins@flexxolutions.nl  maik.hunder@flexxolutions.nl  silvia.morshuis@flexxolutions.nl 
     
     
 Montage
Project Engineering &
Planning Montage
Project Engineering 
 
   Afbeelding invoegen
 
 Afbeelding invoegen 
 
Afbeelding invoegen 
Gerben Mast Maurice Snijders  Amber van den Berg 
 0541 - 760456   0541 - 760463 0541 - 760451 
gerben.mast@flexxolutions.nl   maurice.snijders@flexxolutions.nl amber.vandenberg@flexxolutions.nl 
     
     
 Marketing Project Engineering Sales Executive Switzerland
 
 Afbeelding invoegen
 
 
 
 
Laura Nieuwmeijer  Maik Hoff    Thierry Ems
0541 - 760462  0541 - 760459   +41 79 838 69 72
laura.nieuwmeijer@flexxolutions.nl maik.hoff@flexxolutions.nl thierry@thierry-ems.com
     
 
  Sales Executive Poland Sales Executive Turkey  Sales Executive France 
     
Hubert Exterkate  Bülent İyikasap  Yvan Lara 
+48 601 947 548 +90 507 522 5505   +33 782833246 
hubert_exterkate@o2.pl   bulent.iyikasap@flexxolutions.nl   yvan.lara@flexxolutions.nl